Stumilowy Las

Żłobek powstał z myślą o Dzieciach w wieku od 6 miesiąca życia do 3 lat. Mieści się w domu jednorodzinnym, dostosowanym i wyposażonym do potrzeb i bezpieczeństwa dzieci, w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

Stumilowy Las to miejsce gdzie Rodzice lub Opiekunowie mogą pozostawić swoje pociechy pod troskliwą opieką pedagogów, którzy będą wpierali ich rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny w atmosferze zabawy. Naszym Maluszkom gwarantujemy zabawy edukacyjno – wychowawczo – rozwojowe w kameralnej atmosferze. Staramy się, aby Żłobek był dla Naszych najmłodszych podopiecznych miejscem cichym i przytulnym, a dla dzieci starszych miejscem, różnych zabaw i atrakcji oraz radosnego spędzanie czasu wśród rówieśników.

Dzieci uczą się poprzez zabawę, dlatego też plan zajęć i zabaw w naszej placówce został ustalony przez wykwalifikowany personel i dostosowany do wieku oraz indywidualnych potrzeb, a także tempa rozwoju dziecka.

Od września 2016 r . otworzyliśmy nową placówkę przy ul . Energetycznej 11 w Piasecznie.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5 do 5 lat. W Stumilowym Lesie realizujemy podstawę programową, zapewniamy również bogatą ofertę zajęć dodatkowych oraz przygotowujemy naszych przedszkolaków do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Wszystko to w nowych, przestronnych wnętrzach, świetnie wyposażonych salach przy wspaniałej atmosferze, jaką czuć tylko w STUMILOWYM LESIE.

Zapraszamy!

Wyciśniemy z zimy wszystko co się da 😁 ... Zobacz więcejZwiń

Zobacz na Facebook'u

2 tygodni temu

Żłobek i Przedszkole  Stumilowy Las

Nareszcie jest !!! ŚNIEG ☃️⛄❄❄ ... Zobacz więcejZwiń

Zobacz na Facebook'u

Stumilowy Las życzy Wszystkim Wesołych i Smacznych Świąt 😁🎄🎄🎄 ... Zobacz więcejZwiń

Zobacz na Facebook'u